Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Miłogostowice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Chocianowiec

Chocianowiec(Miłogostowice + 23 km)

650 000 zł185 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Dom wolnostojący z dużą działką - idealny do własnej aranżacji! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 185 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Czerniec

Czerniec(Miłogostowice + 13 km)

440 000 zł129 m² 3 410,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 900 m²

Czerniec, gmina Lubin (6km od Lubina, kierunek Ścinawa) Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczo-inwentarskim oraz działka z lasem, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Legnica

Stare Piekary,Legnica(Miłogostowice + 10 km)

1 000 000 zł109,40 m² 9 140,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Legnicy. Dom o powierzchni użytkowej 109 m2 pochodzi z 1973 r. jest w pełni podpiwniczony, i usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Spalona

Spalona(Miłogostowice + 6 km)

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny domek 70 m nad samym jeziorem Spalona Klucze w biurze. Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany i w pełni urządzony domek o powierzchni 70 m, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Turów

Turów(Miłogostowice + 19 km)

480 000 zł187 m² 2 566,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy , jednocześnie blisko miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! dostępny już tylko jeden dom! To miejsce jest idealne dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubin

Centrum,Lubin(Miłogostowice + 14 km)

2 299 000 zł230 m² 9 995,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 230 m2 położony na działce o powierzchni 576.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Męcinka(Miłogostowice + 25 km)

898 000 zł155 m² 5 793,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszamy do zakupu domu wolnostojącego w Męcince o powierzchni użytkowej ok 125 m2 wraz z dużą halą, w cichej i spokojnej okolicy na działce 3800 metrów. Budynek: stan.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kunice

Kunice(Miłogostowice + 7 km)

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

NR oferty: sbdoc9230 Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem gm. Kunice (tylko 6 km od Legnicy) Na sprzedaż urokliwy, poniemiecki dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Męcinka

Męcinka(Miłogostowice + 25 km)

1 550 000 zł171 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż na wyłączność Nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku - Męcinka Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: męcinka, powiat jaworski Powierzchnia użytkowa: 135 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Legnica

Piekary,Legnica(Miłogostowice + 10 km)

1 990 000 zł119,13 m² 16 704,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

NR oferty: stdoc9213 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem dom, budynek biurowy, domek mieszkalny oraz basen Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłogostowice

Miłogostowice,dolnośląskie

880 000 zł170 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Nowy dom jednorodzinny Z dużą działką zapraszam do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży domu W miłogostowicach. Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłogostowice

Miłogostowice,dolnośląskie

889 000 zł150 m² 5 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu praktycznie nowy dom (wybudowany 2022) na nowo powstającym osiedlu w Miłogostowicach. Dom parterowy z możliwością adoptowania poddasza (około 75m2) Powierzchnia parteru.